Informacje o działalności w lutym 2018 roku galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia” w Wodzisławiu Śląskim, Rynek 20.

1. Bezpłatne porady prawne dr Dominiki Lapawa w miesiącu lutym 2018 roku będą wyjątkowo w poniedziałek 19 lutego 2018 roku od godziny 14- 16. Porad prawnych systematycznie udziela wodzisławska adwokat zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca od 14- 16. Termin ten może ulec zmianie ze względu na obowiązki zawodowe Pani mecenas.

2.W galerii „Art Wladislawvia” można jeszcze wybrać sobie bezpłatne książki i płyty CD podarowane przez jedną z mieszkanek naszego powiatu wodzisławskiego. Za co dziękujemy.

3. Jest jeszcze dostępny w ograniczonej ilości w wersji papierowej bezpłatny biuletyn historyczny TMZW za pierwszy kwartał 2018 roku „Herold Wodzisławski”. Wersja elektroniczna: https://www.facebook.com/HeroldWodzislawski/

4. W galerii „Art Wladislavia” dyżury wolontariuszy są pełnione w poniedziałki i czwartki od 11 – 16. Jednak w okresie zimowym terminy są skrócone ze względu na brak ogrzewania. Dlatego zachęcamy zainteresowanych do wcześniejszego telefonicznego kontaktu.

Opublikowano: 13 lutego 2018 09:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 151

Wszalkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Lubomia |Realizacja: IDcom-jst.pl