Przejdź do

Przedsiębiorco! Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie funduszy europejskich dla osób fizycznych, zakładających działalność gospodarczą".

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie funduszy europejskich dla osób fizycznych, zakładających działalność gospodarczą".

Zapraszamy osoby fizyczne, zainteresowane pozyskaniem środków finansowych na otwarcie działalności gospodarczej. Podczas potkania, które poprowadzi specjalista/tka ds. funduszy europejskich przedstawione zostaną najważniejsze założenia i zasady aplikowania o dostępne fundusze na założenie działalności gospodarczej.

Organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku

Termin: 17.09.2020 r.

Godz. spotkania:  10.00-10.45

Jak: Spotkanie online za pomocą aplikacji "Zoom"

Tematyka spotkania:

  • Zasady i możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcia działalności gospodarczej, w formie dotacji oraz pożyczki.
  • Najważniejsze informacje z formularza rekrutacyjnego do projektu oferującego przyznanie środków w formie dotacji na podjęcie działalności gospodarczej.

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i przesłanie go na adres mailowy: lpirybnik@oddzial.fgsa.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Opublikowano: 11 września 2020 12:44

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 27

Wszalkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Lubomia |Realizacja: IDcom.pl