Przejdź do

Bezpłatne porady prawne na telefon

Od 3 listopada do odwołania, decyzją Starosty Wodzisławskiego, prawnicy dyżurujący w punktach bezpłatnych porad prawnych w naszym powiecie przechodzą na zdalne świadczenie usług. Poradę prawną będzie można uzyskać telefonicznie lub online.

 

Biorąc pod uwagę ogólną sytuację zagrożenia epidemicznego w kraju, zdecydowano o tymczasowej zmianie zasad w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu.

Do odwołania porady będą odbywać się telefonicznie lub mailowo. Klienci zainteresowani poradą „na odległość” będą mogli zapisać się pod numerem telefonu 32 412 09 51 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Dodatkowo rezerwacji porady zdalnej można dokonać samodzielnie o dowolnej porze za pomocą elektronicznego kalendarza wizyt Ministerstwa Sprawiedliwości: https://np.ms.gov.pl/śląskie/wodzisławski lub na stronie www.powiatwodzislawski.pl.

O terminie wznowienia stacjonarnych usług porad prawnych będziemy informowali na bieżąco na stronie internetowej powiatu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Opublikowano: 04 listopada 2020 11:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 49

Wszalkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Lubomia |Realizacja: IDcom.pl